Vianočná párty 2018

Milé Piruetky!
Ďakujeme Vám krásne za Vašu dôveru, radosť, pohyb a chuť na sebe pracovať!
Našu vianočnú párty sme si s Vami super užili (v piatok, 7.12.) v našom Pole Dance štúdiu Piruet. Vládla naozaj veľmi príjemná atmosféra počas celého večera! Tešíme sa na Vás aj v roku 2019!
S úsmevom a vďakou
Piruet tím

Nech sa páči, pozrite video. Videu ďakujeme Filipkovi Kormaňákovi! Fotky nájdete nižšie.

A krásnym fotkám ďakujeme Maťovi Sasákovi!

Cvičiť, či necvičiť v tehotenstve pole dance

dominika_kormanak04.jpg
dominika_kormanak10.jpg

Som tehotná... opäť... Mám znova veľa otázok... Teším sa na bábätko, no zároveň sa obávam, že prídem na nejaký čas (neviem, aký dlhý čas) o to, čo tiež veľmi milujem, a to je pole dance :-). 

Začiatkom tehotenstva som ešte cvičila a moja predstava bola taká, že budem cvičiť skoro celé tehotenstvo (znova tá istá predstava ako pri prvom tehotenstve). Prišiel však koniec 3. mesiaca a moje telo si chcelo oddýchnuť. Keď sa niečo udeje, hneď si dávate väčší pozor, nie ste už taká hrdinka a zistíte, že najdôležitejšia je, v tom momente pre Vás, tá bytôstka vo Vás a úžasní ľudia okolo Vás <3. Takže prišla pauza.

Dnes je môj piaty mesiac tehotenstva, cítim sa vynikajúco. Keďže som dnes do 16h úplne sama v štúdiu, prišla obrovská chuť chytiť sa tyče a zatancovať si. Pustila som si svoj "set" skladieb, na ktoré som sa super vybláznila a dokonca si dala aj nejaké tie prvky na tyči, teda z Levelu 1, ale stačilo mi to. Dokonca som si aj zaspomínala na začiatok choreo, ktorú som kedysi vymyslela pre "moje" Piruetky!

Takže sa vrátim k nadpisu, či sa venovať pole dancu. Určite áno, avšak s mierou. Tak, aby to robilo radosť nášmu srdcu aj nášmu telu. Veď to, čo robí dobre nám, robí dobre aj našim bábätkám v bruškách. Len nepreháňajme a počúvajme sa milé tehuľky. Veď máme toľko foriem pole dancu, že máme z čoho vyberať :-).

PS: všetko na nás počká ;-). 

Dominika


Vo videu som už riadne unavená, ale vo vnútri rozžiarená. Po niekoľkých týždňoch som sa vybláznila a toto som si dala na záver. 

Bazár Piruetár 1

bazar_piruetar_baner.jpg

Milí priatelia!

Máte veľa (nielen) športového oblečenia, ktoré Vám už neslúži? Nech sa páči, môžete tieto veci ponúknuť ďalej.

>>> Predajte/vymeňte/darujte. <<<

Chcete obmeniť trošku šatník? Nech sa páči, príďte na Bazár - Piruetár, či Vám niečo sadne :-).

Info pre ponúkajúcich:

> Príďte do štúdia o 9.40h, nech si môžete rozložiť veci. "Lepky", na ktoré môžete písať info napr. o cenách, budú k dispozícii.
> Okrem oblečenia môžete ponúknuť aj nejaké doplnky (gorále, zrkadielká...) a drobnosti (napr. svietnik, ...).

KEDY: 5.5.2018
ČAS: 10.00h - 12.00h
KDE: v našom štúdiu Piruet
FB: Bazár Piruetár

Záverečný pole dance večierok Piruetiek

Tak túto pole dance sezónu sme ukončili nádhernými vystúpeniami našich Piruetiek. Večierok otvorili naše dámy Ľubka Obžerová a Miriam Molnárová, ktoré si vytvorili vlastnú choreografiu. Ďalej sa nám predviedla naša Izabelka Chmurová, ktorá nám svojími jemnými pohybmi predviedla choreografiu z levelu 5. Veselú choreografiu zo šampionátu nám ukázala naša 12 ročná Zuzka Vavrová a dynamickú choreo nám zatancovala Natália Grešnerová. Na záver nám zatancovala naša tanečnica Hanka Jurenková. Dievčatá ďakujeme! Boli ste úžasné ako vždy, keď tancujete! :-)
Ďakujeme aj Vám milé dámy, ktoré ste navštevovali naše kurzy 2015/2016. Verím, že ste si to s nami užili a tešíme sa opäť na Vás koncom septembra. 

Pri našej pole dance párty bola aj kamera RTV Prievidza. Takto krásne nás zachytili v pohybe (video). 
Ďakujeme! 

Našu pole dance párty sme začali malým bazárom, kde sme vymieňali, kupovali a predávali náše športové a tanečné oblečenie. Predviedli sa nám naše Piruetky, ktoré sa zúčastnili 1. Pole dance Šampionátu v Nitre (apríl 2016). Ukázali sme si a vyskúšali niektoré z našich ponúkaných hodín, vytancovali sme sa, porozprávali a vychutnali si skvelé jedlo, ktoré sme si navzájom prichystali a samozrejme aj nejaký ten drink sme si spolu dali! Takto krásne sme ukončili našu pole dance sezónu s úžasnými žiačkami, priateľmi a rodinami.
Teraz si trošku oddýchneme, aby sme mali plno síl do novej pole dance éry nášho štúdia!
Ďakujeme Ivan Valko opäť za nádherné fotky!

Foto na FB, video na YOU TUBE.

Pole Dance v Chorvátsku bol super!

Spoločný, aktívny, poldensácko – pohybovo – vzdelávací pobyt už máme za sebou… Bolo nás 27 ľudí, ktorí sme si to užívali naplno! A to nielen na/pri tyčiach!

Veď pozrite :)

Fotky nájdete na FB – Piruet.

Aktívnu dovolenku v Chorvátsku sme zorganizovali ako Aura centrum – centrum radosti tela a harmónie duše (Kukučínova 5, Prievidza).
Vzdelávacím programom nás sprevádzala Angelika Vavrová (SK, angelik.sk), cvičebným programom Dominika Kormaňák (SK,piruet.sk), Jarmilka Ptáčniková (CZ, vertigopolefitness.cz) a Aleksandra Bednarz (PL, fitwizja.pl).
A nádherné video spracoval Filip Kormaňák (SK).

Ďakujeme všetkým zúčastneným, bola to radosť byť s Vami! ĎAKUJEME!
Dominika, Angelika, Filipko <3

Pole Battle League - nultý ročník na Slovensku

Milí priatelia,

najskôr jedno obrovské ĎAKUJEM všetkým zúčastneným akýmkoľvek spôsobom! 23. novembra 2013 sme zorganizovali 1. POLE BATTLE League, Slovensko. Je to vlastne nultý ročník, pretože od roku 2014 už bude súťaž prebiehať ako liga. To znamená, že sa budú jednotlivcom prirátavať body počas každého battlu. Na konci roka sa uvidíme v medzinárodnom kole :).

Vráťme sa však k 1. battlu, ktorý sa konal v Prievidzi. POLE BATTLE League zorganizovalo pole dancové štúdio Piruet - umenie tancovať vertikálne, pod vedením Dominiky Kormaňák, sídliace v Aura centre. Battlu sa zúčastnilo 8 amatérok a 8 profesionálok z celého Slovenska, dámy z Poľska a Ruska. Tieto dámy boli naozaj úžasné! Bola to radosť sledovať ich dychberúce výkony, ktoré podávali počas celej tejto športovo-tanečnej súťaže.
Súčasťou celej akcie boli aj  pole dance shows, kde tanečníci prekvapovali svojimi nápaditými vystúpeniami a tak všetci spoločne vystihli, o čom ten POLE DANCE vlastne je! Link na fotogalériu nájdete nižšie.

A ako dámy dopadli?

Kategória Amateur:                                                         
1. miesto = Ivka Kmeťová                                 
2. miesto = Zuzka Blašková                  
3. miesto = Magdaléna Kollárová      

Kategória Profi:                                     
1. miesto = Júlia Kolesová                 
2. miesto = Aleksandra Bednarz
3. miesto = Janka Poláková

Miss Sympatia:
Alenka Rohová

Srdečne gratulujeme!

ĎAKUJEME však všetkým úžasným súťažiacim, ktoré sa zúčastnili tejto nádhernej akcie – Magdaléna Kollárová, Alenka Rohová, Mária Mokrišová, Zuzana Blašková, Kristína Laciková, Ivana Kmeťová, Lucia Kukučiarová, Jana Kišoňová, Ivana Poláková, Šiva, Jana Poláková, Magdaléna Kurišová, Iveta Mociková, Yulia Kolesová, Alexandra Gazdíková a Aleksandra Bednarz.

 A VEĽKÉ ĎAKUJEM aj:

Piruet tím – za perfektnú organizáciu, za to, ako všetko “klapalo”! Nedá sa to ani popísať, aká nádherná spolupráca to bola!
Denisa Palajová, Angelika Vavrová, Eli Ivančíková, Megi Bezová a Perla Pallosova.
Špeciálna vďaka Filipkovi Kormaňákovi – manželovi za krásne promo postery, videá, bannery, podporu…, Angelike Vavrovej za podporu, nápady, myšlienky (a ešte veľa veľa vecí..) a Deniske Palajovej, ktorá to spolu so mnou zažívala od úplného začiatku.
Jarmilka Vtáčniková, Alenka Domániková a Juraj Škríp – porote – neoddeliteľná súčasť pole battlu, za ich čas a ochotu.
Filip Kormaňák a Peter Paulenka – za natočenie úžasnej akcie a jej spracovanie (video bude čoskoro).
Maximilián Kormaňák, Ondrej Kupča, Milan Gross – za nezabudnuteľnú fotodokumentáciu.
Ally (Piruet Pole Dance Studio), Andrej Neczli z dvojice Duo Fénix, Fly Art StudioChiQui Pole Dance Studiosamej sebe –  za nádherné vystúpenia, ktoré potešili, zaujali a vlastne ich ochotu prísť.
Evka Žibeková, ktorá nás viedla celým svojím moderátorským umením (Fest Agency).
DJ Luco – dídžejovi, ktorý nám super hral, čo mal a stopoval súťažné minúty a hral nám celú noc.
Kataríne Doničovej – Mimikry Visage – ktorej ďakujem za krásny make-up (aj uv make-up), vlasy, uv kostým“Butterfly”.
Club333 – za prostredie plné farieb, emócií a celého zážitku.
Divákom, ktorí prišli podporiť celú akciu.
A ďalším ľuďom (firmám), ktorí nás s radosťou podporili (abecedné poradie): 3G Fit ClubAura centrumBea Dance,BozpoČo dnes, D.P., DragonflyExtra Reklama, Hubert, kormanakproductionLJMimikry VisageModrý Deň,Pekáreň DukePiruetPole Battle League, Visage Art.

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM!

Vo fotogalérii si zaspomínajte, potešte svoje oči aj srdce!
Príjemné pozeranie a ďakujem!

S láskou
Dominika Kormaňák

Workshop s Alexom Shchukinom

V novembri sme mali, v našom pole dance štúdiu Piruet, prvý workshop s návštevou zo zahraničia, s Alexom Shchukinom! Veru, boli sme nadšení, resp. nadšené (okrem neho, samé dámy) jeho charizmatickým prístupom. Je vidieť na ňom, že ho pole dance baví, je trpezlivý, priateľský, dá sa s ním perfektne zabaviť, rozprávať. Naučil nás mnohé triky a kombinácie a potešil nás aj krásnou choreografiu (viď video hore), ktorú si môžete zatancovať kedykoľvek.
Takže, ak premýšľate, či ísť na workshop Alexa, určite neváhajte!
Alexov web: http://www.alexshchukin.com/index.php/en/.
Aj touto cestou mu chcem poďakovať za nás všetkých, že je úžasný človek, s úžasnou manželkou!

A super je, že aj na Slovensku máme tiež úžasných ľudí, ktorí sa venujú pole dance. Preto nepremeškajte nadchádzajúce workshopy s DUO FÉNIX – prvá zmiešaná dvojica na Slovensku!

Teším sa na ďalšie pole dance workshopy!
S úsmevom Dominika Kormaňák
Piruet – umenie tancovať vertikálne