Záverečný pole dance večierok Piruetiek

Tak túto pole dance sezónu sme ukončili nádhernými vystúpeniami našich Piruetiek. Večierok otvorili naše dámy Ľubka Obžerová a Miriam Molnárová, ktoré si vytvorili vlastnú choreografiu. Ďalej sa nám predviedla naša Izabelka Chmurová, ktorá nám svojími jemnými pohybmi predviedla choreografiu z levelu 5. Veselú choreografiu zo šampionátu nám ukázala naša 12 ročná Zuzka Vavrová a dynamickú choreo nám zatancovala Natália Grešnerová. Na záver nám zatancovala naša tanečnica Hanka Jurenková. Dievčatá ďakujeme! Boli ste úžasné ako vždy, keď tancujete! :-)
Ďakujeme aj Vám milé dámy, ktoré ste navštevovali naše kurzy 2015/2016. Verím, že ste si to s nami užili a tešíme sa opäť na Vás koncom septembra. 

Pri našej pole dance párty bola aj kamera RTV Prievidza. Takto krásne nás zachytili v pohybe (video). 
Ďakujeme! 

Našu pole dance párty sme začali malým bazárom, kde sme vymieňali, kupovali a predávali náše športové a tanečné oblečenie. Predviedli sa nám naše Piruetky, ktoré sa zúčastnili 1. Pole dance Šampionátu v Nitre (apríl 2016). Ukázali sme si a vyskúšali niektoré z našich ponúkaných hodín, vytancovali sme sa, porozprávali a vychutnali si skvelé jedlo, ktoré sme si navzájom prichystali a samozrejme aj nejaký ten drink sme si spolu dali! Takto krásne sme ukončili našu pole dance sezónu s úžasnými žiačkami, priateľmi a rodinami.
Teraz si trošku oddýchneme, aby sme mali plno síl do novej pole dance éry nášho štúdia!
Ďakujeme Ivan Valko opäť za nádherné fotky!

Foto na FB, video na YOU TUBE.

Pole Dance v Chorvátsku bol super!

Spoločný, aktívny, poldensácko – pohybovo – vzdelávací pobyt už máme za sebou… Bolo nás 27 ľudí, ktorí sme si to užívali naplno! A to nielen na/pri tyčiach!

Veď pozrite :)

Fotky nájdete na FB – Piruet.

Aktívnu dovolenku v Chorvátsku sme zorganizovali ako Aura centrum – centrum radosti tela a harmónie duše (Kukučínova 5, Prievidza).
Vzdelávacím programom nás sprevádzala Angelika Vavrová (SK, angelik.sk), cvičebným programom Dominika Kormaňák (SK,piruet.sk), Jarmilka Ptáčniková (CZ, vertigopolefitness.cz) a Aleksandra Bednarz (PL, fitwizja.pl).
A nádherné video spracoval Filip Kormaňák (SK).

Ďakujeme všetkým zúčastneným, bola to radosť byť s Vami! ĎAKUJEME!
Dominika, Angelika, Filipko <3

Pole Battle League - nultý ročník na Slovensku

Milí priatelia,

najskôr jedno obrovské ĎAKUJEM všetkým zúčastneným akýmkoľvek spôsobom! 23. novembra 2013 sme zorganizovali 1. POLE BATTLE League, Slovensko. Je to vlastne nultý ročník, pretože od roku 2014 už bude súťaž prebiehať ako liga. To znamená, že sa budú jednotlivcom prirátavať body počas každého battlu. Na konci roka sa uvidíme v medzinárodnom kole :).

Vráťme sa však k 1. battlu, ktorý sa konal v Prievidzi. POLE BATTLE League zorganizovalo pole dancové štúdio Piruet - umenie tancovať vertikálne, pod vedením Dominiky Kormaňák, sídliace v Aura centre. Battlu sa zúčastnilo 8 amatérok a 8 profesionálok z celého Slovenska, dámy z Poľska a Ruska. Tieto dámy boli naozaj úžasné! Bola to radosť sledovať ich dychberúce výkony, ktoré podávali počas celej tejto športovo-tanečnej súťaže.
Súčasťou celej akcie boli aj  pole dance shows, kde tanečníci prekvapovali svojimi nápaditými vystúpeniami a tak všetci spoločne vystihli, o čom ten POLE DANCE vlastne je! Link na fotogalériu nájdete nižšie.

A ako dámy dopadli?

Kategória Amateur:                                                         
1. miesto = Ivka Kmeťová                                 
2. miesto = Zuzka Blašková                  
3. miesto = Magdaléna Kollárová      

Kategória Profi:                                     
1. miesto = Júlia Kolesová                 
2. miesto = Aleksandra Bednarz
3. miesto = Janka Poláková

Miss Sympatia:
Alenka Rohová

Srdečne gratulujeme!

ĎAKUJEME však všetkým úžasným súťažiacim, ktoré sa zúčastnili tejto nádhernej akcie – Magdaléna Kollárová, Alenka Rohová, Mária Mokrišová, Zuzana Blašková, Kristína Laciková, Ivana Kmeťová, Lucia Kukučiarová, Jana Kišoňová, Ivana Poláková, Šiva, Jana Poláková, Magdaléna Kurišová, Iveta Mociková, Yulia Kolesová, Alexandra Gazdíková a Aleksandra Bednarz.

 A VEĽKÉ ĎAKUJEM aj:

·         Piruet tím – za perfektnú organizáciu, za to, ako všetko “klapalo”! Nedá sa to ani popísať, aká nádherná spolupráca to bola!
Denisa Palajová, Angelika Vavrová, Eli Ivančíková, Megi Bezová a Perla Pallosova.

·         Špeciálna vďaka Filipkovi Kormaňákovi – manželovi za krásne promo postery, videá, bannery, podporu…, Angelike Vavrovej za podporu, nápady, myšlienky (a ešte veľa veľa vecí..) a Deniske Palajovej, ktorá to spolu so mnou zažívala od úplného začiatku.

·         Jarmilka Vtáčniková, Alenka Domániková a Juraj Škríp – porote – neoddeliteľná súčasť pole battlu, za ich čas a ochotu.

·         Filip Kormaňák a Peter Paulenka – za natočenie úžasnej akcie a jej spracovanie (video bude čoskoro).

·         Maximilián Kormaňák, Ondrej Kupča, Milan Gross – za nezabudnuteľnú fotodokumentáciu.

·         Ally (Piruet Pole Dance Studio), Andrej Neczli z dvojice Duo Fénix, Fly Art StudioChiQui Pole Dance Studiosamej sebe –  za nádherné vystúpenia, ktoré potešili, zaujali a vlastne ich ochotu prísť.

·         Evka Žibeková, ktorá nás viedla celým svojím moderátorským umením (Fest Agency).

·         DJ Luco – dídžejovi, ktorý nám super hral, čo mal a stopoval súťažné minúty a hral nám celú noc.

·         Kataríne Doničovej – Mimikry Visage – ktorej ďakujem za krásny make-up (aj uv make-up), vlasy, uv kostým“Butterfly”.

·         Club333 – za prostredie plné farieb, emócií a celého zážitku.

·         Divákom, ktorí prišli podporiť celú akciu.

·         A ďalším ľuďom (firmám), ktorí nás s radosťou podporili (abecedné poradie): 3G Fit ClubAura centrumBea Dance,BozpoČo dnes, D.P., DragonflyExtra Reklama, Hubert, kormanakproductionLJMimikry VisageModrý Deň,Pekáreň DukePiruetPole Battle League, Visage Art.

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM!

Vo fotogalérii si zaspomínajte, potešte svoje oči aj srdce!
Príjemné pozeranie a ďakujem!

S láskou
Dominika Kormaňák

Workshop s Alexom Shchukinom

V novembri sme mali, v našom pole dance štúdiu Piruet, prvý workshop s návštevou zo zahraničia, s Alexom Shchukinom! Veru, boli sme nadšení, resp. nadšené (okrem neho, samé dámy) jeho charizmatickým prístupom. Je vidieť na ňom, že ho pole dance baví, je trpezlivý, priateľský, dá sa s ním perfektne zabaviť, rozprávať. Naučil nás mnohé triky a kombinácie a potešil nás aj krásnou choreografiu (viď video hore), ktorú si môžete zatancovať kedykoľvek.
Takže, ak premýšľate, či ísť na workshop Alexa, určite neváhajte!
Alexov web: http://www.alexshchukin.com/index.php/en/.
Aj touto cestou mu chcem poďakovať za nás všetkých, že je úžasný človek, s úžasnou manželkou!

A super je, že aj na Slovensku máme tiež úžasných ľudí, ktorí sa venujú pole dance. Preto nepremeškajte nadchádzajúce workshopy s DUO FÉNIX – prvá zmiešaná dvojica na Slovensku!

Teším sa na ďalšie pole dance workshopy!
S úsmevom Dominika Kormaňák
Piruet – umenie tancovať vertikálne