Cvičiť, či necvičiť v tehotenstve pole dance

dominika_kormanak04.jpg
dominika_kormanak10.jpg

Som tehotná... opäť... Mám znova veľa otázok... Teším sa na bábätko, no zároveň sa obávam, že prídem na nejaký čas (neviem, aký dlhý čas) o to, čo tiež veľmi milujem, a to je pole dance :-). 

Začiatkom tehotenstva som ešte cvičila a moja predstava bola taká, že budem cvičiť skoro celé tehotenstvo (znova tá istá predstava ako pri prvom tehotenstve). Prišiel však koniec 3. mesiaca a moje telo si chcelo oddýchnuť. Keď sa niečo udeje, hneď si dávate väčší pozor, nie ste už taká hrdinka a zistíte, že najdôležitejšia je, v tom momente pre Vás, tá bytôstka vo Vás a úžasní ľudia okolo Vás <3. Takže prišla pauza.

Dnes je môj piaty mesiac tehotenstva, cítim sa vynikajúco. Keďže som dnes do 16h úplne sama v štúdiu, prišla obrovská chuť chytiť sa tyče a zatancovať si. Pustila som si svoj "set" skladieb, na ktoré som sa super vybláznila a dokonca si dala aj nejaké tie prvky na tyči, teda z Levelu 1, ale stačilo mi to. Dokonca som si aj zaspomínala na začiatok choreo, ktorú som kedysi vymyslela pre "moje" Piruetky!

Takže sa vrátim k nadpisu, či sa venovať pole dancu. Určite áno, avšak s mierou. Tak, aby to robilo radosť nášmu srdcu aj nášmu telu. Veď to, čo robí dobre nám, robí dobre aj našim bábätkám v bruškách. Len nepreháňajme a počúvajme sa milé tehuľky. Veď máme toľko foriem pole dancu, že máme z čoho vyberať :-).

PS: všetko na nás počká ;-). 

Dominika


Vo videu som už riadne unavená, ale vo vnútri rozžiarená. Po niekoľkých týždňoch som sa vybláznila a toto som si dala na záver.