DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

 

 
 

Nekrémovať sa

Prosím Vás, vyvarujte sa v deň cvičenia, ešte lepšie už aj deň predtým, telovým krémom, či olejom, pretože zanechávajú na rukách zvyšky, ktoré robia tyč klzkou nielen pre Vás, ale aj pre ostatných, a tým aj nebezpečnou pri cvičení.

Šperky

Žiadne šperky na rukách, či krku nie sú povolené.

Vône

Nepoužívajte silné parfémy. Pri cvičení preferujeme svieži vzduch :-).

Pitný režim

Prineste si so sebou vodu, džús alebo iný zdravý nápoj, ktorý Vás osviži pred, počas aj po cvičení.

Byť fit

Nadšencom pole dance odporúčame, aby sa pred začatím cvičebného programu podrobili komplexnej lekárskej prehliadke.

Zdravotné následky

Ak trpíte následkami nejakých úrazov, dajte to prosím vedieť pred hodinou inštruktorke. Ak zistíte, že bolestivé následky sa opäť objavili a budete ich aj naďalej pravdepodobne pociťovať, prosíme Vás, neprihlasujte sa na hodiny.

 

ĎAKUJEME!

Drogy

Je zakázané cvičiť osobám so zdravotným stavom, ktorý vylučuje bezpečne vykonávať športovú alebo fyzicky namáhavú činnosť, osobám v podnapitom stave, alebo osobám pod vplyvom omamných, alebo psychotropných látok.

Zdravotný stav

Ak máte nejaké ochorenie, ktoré sa môže preniesť aj na iných, prosíme Vás, vyliečte sa.

Prehlásenie

Za poranenia a úrazy, ktoré si klient zapríčiní vlastnou neopatrnosťou, nerešpektovaním vlastného zdravotného stavu, neberie štúdio Piruet v Prievidzi žiadnu zodpovednosť. Prehlásenie podpisujete pred začatím Vášho prvého kurzu/hodiny u nás v štúdiu.

Tehotenstvo

Tehotné ženy nesmú navštevovať tento druh cvičenia. S cvičením môžu začať najskôr 3 mesiace po pôrode a po konzultáccii so svojim lekárom.