"Pole dance v našom ponímaní je umením a pohybom, v ktorom môžete nájsť samu seba. Je nám cťou Vás na tejto ceste sebapoznávania sprevádzať."

 
 
Dominika_sept_2016_web.jpg

Dominika Kormaňák

 Zažili ste niekedy ten pocit, keď Vám silno začalo byť srdce a pomysleli ste si: "Veď toto som ja! Toto je to, čo chcem robiť!" Ja som ten pocit zažila v roku 2009, kedy som otvorila aj pole dance štúdio "Piruet - umenie tancovať vertikálne" a v ňom sa aj realizujem. Ako inštruktorka Vás chcem naučiť rôznym kúskom na aj pri tyči, ukázať Vám, čoho ste schopné fyzicky vykonať s Vašim telom. Ako tanečnica Vás chcem naučiť, ako byť ladnou, ako pospájať jednotlivé prvky. Ako žena Vám chcem ukázať, že sme krásne také, aké sme a ako Dominika Vám chcem dávať úsmev a radosť, nielen na hodinách pole dance. Našla som si aj inú záľubu, a to výrobu šperkov značky "Piruet Art", samozrejme na pole dance tému. Aj vďaka Vám sa neustále učím. Ja ♥ pole dance! Každé stretnutie s Vami ma obohacuje. Ďakujem!
 

Janka Poliaková


Pohyb je prirodzenou súčasťou našich životov. Robí mi radosť hýbať sa, spoznávať svoje hranice a následne ich posúvať. Mám rada ten pocit, keď v ľuďoch prebudím radosť z cvičenia, lásku k pohybu, zmením ich pohľad na svet a na fungovanie ich vlastného tela.
S pole dance som začala pod vedením Dominiky Kormaňák a zamilovala som si tú ženskosť, ladnosť a silu. To všetko tento šport ponúka. Som inštruktorkou Pole dance, Pilates, Ayfly - jogy v plachtách a partnerskej akrobatickej jogy - Acrojoga. Naďalej svoju prax rozvíjam a posúvam svoje znalosti v oblasti pohybu a správneho držania tela.

Ľubka Obžerová

Šport je súčasťou môjho života. Milujem pohyb, pretože je to presne to, čo moje telo potrebuje, či po fyzickej alebo psychickej stránke. Aktívne cvičím pole dance, kruhové tréningy, tae boo, ale veľmi rada si zacvičím aj jogu a iné druhy športu. Pole dancu sa venujem už nejaký ten čas. A prečo pole dance? Na začiatku zo zvedavosti, no neskôr sa z toho stala závislosť. Pocit dosiahnuť niečo viac, vás ženie dopredu, keď vidíte prvé zvládnuté prvky neviete prestať))). A čo je pre mňa veľmi dôležité, že človek prekonáva samého seba, svoje strachy a pocity nedokonalosti. Zatiaľ v štúdiu robím tréningy pole fitness a pole flexi, ale postupne pracujem na tom, aby som mohla pomáhať aj pri výučbe pole dancu. Je to cvičenie, pri ktorom sa spája sila, flexibilita, predstavivosť, tvorivosť, voľnosť pohybu a mnoho iného, čo v sebe objavíte, o čom ste ani netušili))).

 
 
 

 

ĽUDIA, S KTORÝMI SPOLUPRACUJEME

 

 
 

Angelika Vavrová

Volám sa Angelika Vavrová a sprevádzam ľudí na ceste sebapoznania, spájania a chápania súvislostí, zmeny myslenia a prechodu z automatického, nevedomého konania, k plne vedomému stavu žitia v akejkoľvek oblasti života na tejto zemi. 
Každý športovec bude súhlasiť s tým, že jeho výsledky do veľkej miery závisia od jeho psychiky. Učím ľudí, ako si správne zadefinovať zámer, nechať ho svietiť ako šípku, ktorá udáva smer ich cesty. Výsledok však závisí od toho, s akým naladením, myšlienkami a pocitmi pristupujete k samotnému procesu učenia a prekonávania prekážok. Život je cesta a ja učím seba aj ľudí robiť každý krok na tejto ceste s láskou, radosťou, vášňou a pri plnom vedomí :-).

www.angelik.sk

 
 

Hanka Jurenková

Volám sa Hana Jurenková a pochádzam z Prievidze. Tancu sa venujem od 3 rokov. Som absolventkou ZUŠ v Bojniciach. Taktiež som navštevovala baletnú školu D.Štrbu. Som bývalou študentkou Konzervatória J.L.Bellu v BB, kde som vyštudovala odbor tanec. Tiež som bývalou členkou The Company dance Konzervatória J.L.Bellu. Počas štúdia sme s tanečnou skupinou THE Reckless vyhrali medzinárodnú súťaž The School dance. Som tiež členkou externej časti baletného súboru Štátnej Opery v Banskej Bystrici, kde účinkujem v niekoľkých predstaveniach. Moje ďalšie kroky povedú na VŠMU do Bratislavy, kde budem študovať odbor Pedagogika Klasického tanca. Skúsenosti s výučbou tanca mám nielen v Prievidzi, ale aj v Banskej Bystrici. Najnovšie sa tanečne predstavím v muzikálovej multimedia pole & dance show NA KRÁSNOM MODROM DUNAJI v Bratislave.