KURZY

Kurzy sú na seba nadväzujúce lekcie pole dance. To znamená, že nepotrebujete ísť pred začatím kurzu do posilňovne, aby ste pripravili napr. Vaše ruky na pole dance. Program je vytvorený tak, aby ste postupne, každou hodinou, naberali na sile, technike a flexibilite. Každou úrovňou (levelom) je náročnosť jednotlivých prvkov a kombinácii vyššia. Je na Vás, do akej miery pôjdete.
Lekcia v kurze sa skladá z rozcvičky, tréningu a strečingu. Jedna lekcia v kurze trvá zvyčajne 60minút.
Kurz trvá 8 týždňov = 1 x týždenne/60min + 1 náhradná hodina/bonusová hodina.

Tlačidlo "Mám záujem" neznamená záväzné prihlásenie. Slúži nato, aby sme Vás mohli kontaktovať v prípade otvorenia kurzu.

 

 
 

Level 1

Som plná očakávaní... :-)

Tento kurz je určený pre úplných začiatočníkov. Naučíte sa tu prvé kroky, prechody, otočky, floor work (cviky na zemi).


Level2

Už sa cítim istejšie!

Tu sú cviky už o niečo náročnejšie ako v L1. Na konci tohto stupňa sa naučíte byť už dole hlavou, držiac sa len nohami. 


Janka_L4_03.jpg

Level 3

Viem byť dole hlavou v pohode!

Tento stupeň patrí už k tým náročnejším. V tomto levely sústreďujeme pozornosť hlavne na prvky dole hlavou, aby ste sa cítili bezbečne. Viac ste na tyči, ako na zemi. 


Level 4

Áno, pole dance je náročný, ale... :-)

V tomto kurze sa učíme nové prvky dole hlavou, už naučené prvky ďalej rozvíjame  a zároveň ich prepájame do jednotlivých kombinácií. 

Janka_L4_02.jpg

Level 5

"Viem, čo chcem ešte v pole dance dokázať! Je to pre mňa výzva!"

Pracujeme na náročných  prvkoch a kombináciach, kde potrebujeme veľa sily, flexibily a chuť na sebe pracovať ďalej, keďže rýchlosť učenia sa nových prvkov a kombinácií je o niečo pomalšia, ako v predošlých  leveloch.


Level 6

Som vertikálna tanečnica! Som vertikálny tanečník! :-)

Áno, áno, vieme, dá sa ísť ešte ďalej... Keď ste sa dostali až sem, máte vynikajúci základ na to, aby ste vedeli pracovať so svojím telom tak, aby ste dosahovali stále vyšší level. V tomto levely môžeme hovoriť o akrobacii pri/na tyči. Učíme sa náročné prvky, ako napr. rôzne "Handsprings" a náročné kombinácie, kde využívame doposiaľ nadobudnútu silu a flexibilitu.

IMG_1599.JPG

Pole Dance JUNIOR

Kurz pre juniorov 11 – 14 rokov.

Tento kurz môžu juniori navštevovať až po prečítaní a podpísaní "Vyhlásenia" zákonným zástupcom.  Výučba juniorov prebieha ako u dospelých - postupným zaraďovaním prvkov a kombinácií, podľa ich možností a spôsobilosti.


Pole Dance STUDENT

Kurz pre študentov 15 – 17 rokov.

Tento kurz môžu študenti navštevovať až po prečítaní a podpísaní "Vyhlásenia" zákonným zástupcom.  Výučba študentov prebieha ako u dospelých - postupným zaraďovaním prvkov a kombinácií, podľa ich možností a spôsobilosti.

Upozornenie: v tomto kurze sú 2 osoby na 1 tyč.


Piruet S 

(rýchlokurz)

Táto trieda je dobrá, ak máte málo času alebo ste samoukovia, a potrebujete “previesť” cez umenie pole dance. To znam., že kurz trvá len 4 hodiny (namiesto osem).