OTVORENÉ HODINY

Otvorená hodina znamená, že na hodinu môžete prísť kedykoľvek aj napriek tomu, že nenavštevujete kurz pole dance. Už je len na Vás, či sa rozhodnete chodiť na každú hodinu :-).

 

 

Pole MIX

Ak potrebujete zlepšiť akýkoľvek prvok na/pri tyči, je táto hodina určená práve Vám! Na túto hodinu môže prísť ktokoľvek, kto už bol min. 1-krát na hodine Pole Dance. Sprevádzať a pomáhať Vám bude inštruktorka. Aké cviky chcete teda zlepšiť?

Hodina vhodná pre: všetky levely, pokiaľ máte aspoň jednu hodinu pole dance za sebou. 
Cena: 7€/60min.

 
IMG_1113.JPG

FOCUS ON

Každá hodina je veľmi špecifická, zameraná vždy na niečo iné. Raz je hodina o stojkách pri tyči a na tyči, inokedy je hodina venovaná šnúram a rozštepom na a pri tyči, ďalšia hodina je o točkách a ich kombináciach, inokedy o sedoch, či Handspringoch...
Na tejto hodine môžete "dobehnúť" zameškané, povenovať sa viac tomu, čo Vám ide ťažšie alebo si jednoducho viac zašantiť :-). 

Hodina vhodná pre:  začiatočníkov aj pokročilých pole dancerov - záleží od konkrétnej hodiny a jej zamerania.
Cena: 5€/60min

 

FLEXI

Cvičenie pre väčšiu flexibilitu Vášho tela.

Flexi hodina Vám pomôže dostať sa k vyššej flexibilite Vášho celého tela. Určite Vám tieto hodiny pomôžu ešte ku krajším a ľahším prevedeniam jednotlivých prvkov.
Pokiaľ sa chcete pole dance venovať v blízkej budúcnosti, môžete túto hodinu využiť ako prípravné cvičenie na pole dance.

Hodina vhodná pre: kohokoľvek (nielen pole dancerov), začiatočníkov aj pokročilých.
Cena: 3€/60min.

 

Pole FITNESS

Posilníte konkrétne svalové partie. Pri tomto posilňovaní nejde o prevedenie prvkov na tyči, preto je toto cvičenie vhodné aj pre ľudí, ktorí sa pole dance nevenujú. Tyč v tomto prípade používame ako náradie na posilnenie celého tela.
Pokiaľ sa chcete pole dance venovať v blízkej budúcnosti, môžete túto hodinu využiť ako prípravné cvičenie na pole dance.

Hodina vhodná pre: kohokoľvek (nielen pole dancerov), začiatočníkov aj pokročilých.
Cena: 4€/60min.

 

Pole WORKOUT

Posilňovanie tela v jednotlivých prvkoch a kombináciach na a pri vertikálnej tyči.

Toto cvičenie Vám pomôže zosilniť stred tela  (core), zlepšiť a spevniť  úchopy, zdokonaliť a "spohodlniť" sa v jednotlivých prvkoch a zlepšiť  kondíciu.
Okrem toho Vám pomôže si  zopakovať základy POLE DANCE, ďalej naučiť sa využívať nohy a zbytok tela, aby ste odľahčili prácu rúk a tým si POLE DANCE zjednodušili.  Zlepšuje rozsahy aj vo vzduchu a pomáha nabrať silu - čím vačšia sila, tým náročnejšie a efektnejšie kombinácie prvkov si môžete dovoliť.

Hodina vhodná pre: začiatočníkov aj pokročilých pole dancerov.
Cena: 4€/60min.

 

Pole DANCE FLOW

Na týchto hodinách sa učíme, ako sa plynule pohybovať pri tyči, na tyči aj okolo tyče ladne, mäkko a ľahko, akoby ste sa vznášali.. Učíme sa koordinovať svoje pohyby, ako pracovať so svojim telom a počúvať jeho možnosti.  Takto opäť nenápadne získavame silu a flexibilitu. 
Hodina Vám pomôže aj ku krajšiemu prevedeniu Vašich choreografií. 

Hodina vhodná pre: začiatočníkov aj pokročilých pole dancerov - záleží od konkrétnej choreografie.
Cena: 20€/4x60min.

 

Pole CHOREO

Roztancujte svoje telo a myseľ! 

Prvky, ktoré ste sa naučili, zakomponujeme do choreografie, ktorou ohúrite nielen seba! :)

Hodina vhodná pre: záleží od levelu, ktorý ste a od choreografie, pre ktorý level je choreografia  určená. 
Cena: 5€/60min.

 

VOĽNÁ HODINA (VH)

Čas pre vlastný tréning.

Ak máte chuť doladiť si cviky, či len tak si zacvičiť, je pre Vás táto možnosť ideálna - urobiť si vlastný tréning! A ak Vám doma chýba tyč, treba prísť do štúdia Piruet. Tu však treba rátať s tým, že sa k Vám môžu pripojiť ďalší 5 ľudia (1 osoba = 1 tyč).

Cena: 4€/60min alebo 13€/4x60min. Suma 13€ je platná 2 mesiace odo dňa zakúpenia.
UPOZORNENIE: inštruktor/ka nie je k dispozícii.

 

NÁHRADNÁ HODINA (NH)

Treba využiť! :)

Počas kurzu nahrádzame jednu hodinu. Túto hodinu môžete využiť ešte počas Vášho prebiehajúceho kurzu, najneskôr však 4 týždne po ukončení kurzu. Tí z Vás, ktorí ste prešli každou hodinou v kurze, je táto hodina bonusová.
Sprevádzať a pomáhať Vám bude inštruktorka.