MY

POLE DANCE

Výhody pole dance

Každou jednou hodinou vidíme, ako napredujeme, pretože vidíme prvky, ktoré dokážeme. Tým, ako sú z hodiny na hodinu náročnejšie, aj naše telo sa formuje, naberá silu a získava flexibilitu, pružnosť.
Nezabúdajme však na našu psychiku tiež. Stávame sa uvoľnenejšie, sebavedomejšie /í, odvážnejšie /í a veľa-krát zistíme, že ešte niečo navyše v nás drieme ;-).
Často-krát sa zjemníme, sme elegantnejšie /í, čo sa potom tiež odráža aj ďalej v našom bežnom živote.
Najlepšie je vyskúšať na vlastnej koži! Tak neváhajte a nazrite do tajov pole dancu.

 

Objavte svoj pôvab, rozhýbte svoje telo, vypnite na chvíľku, uvoľnite sa a
tešte sa zo života!


 

Radosť z pohybu

Pole dance Vám prináša radosť, pretože každou hodinou viete niečo nové, krásne. Až na hodinách zistíte, čoho všetkého ste schopní a čo všetko dokážete s Vašim telom a mysľou.


Sila a ohybnosť

Silu naberiete fyzickú, ale aj psychickú. Ohybnosť získate fyzickú, a zároveň aj mentálnu. Výborná kombinácia, však?!


Nové prvky - nové výzvy

Každým tréningom k nám prichádzajú nové výzvy v podobe prvkov a ich kombinácii. Viete, aký je to úžasný pocit, keď sa Vám niečo podarí!? Tak ten super pocit môžete zažívať na každej hodine!

 
 
 

Vytvarovanie postavy

Pole dance je cvičenie a tanec, pri ktorom pracujeme so svojou váhou tela. Každou hodinou sa učíme nové prvky na/pri tyči a Vy si ani nestihnete všimnúť ako sa Vaše telo formuje do krásnych, pevných tvarov.


Ľahkosť a sústredenosť

Áno, pole dance je fyzicky náročná aktivita. Ale vďaka sústredeniu sa nato, čo práve robíte, ventilujete hlavu od ostatných myšlienok. Taká vyčistená hlava sa Vám potom odvďačí novými nápadmi aj vo Vašom bežnom živote.


Nové priatelstvá

Na kurzoch sa stretnete so zaujímavými ľuďmi, ktorí majú spoločný koníček. Na hodinách môžete zažiť kopec srandy s nimi a možno získate nové priateľstvá, ktoré môžu pretrvávať aj v budúcnosti.